Yavuz Sultan Selim Köprüsü Drone Kazaları | Drone Crash Fail İstanbul01:17

https://web.facebook.com/OnurOzyilmazVideolari/
https://twitter.com/OnurOzylmzVideo
https://www.instagram.com/onurozyilmazvideolari/

Yavuz Sultan Selim Köprüsü 3. Köprü havadan çekimi için oradaydık. Tabi başımıza geleceklerden haberimiz yoktu. Hava soğukluğu nedeniyle köprüye yaklaştığım sırada ekranda warming up uyarısı çıktı. Dji Phantom cihazlarda alınan bu hata hava çok soğukken yada hava çok sıcakken drone’un çalışacağı sıcaklık aralığında olmadığını belirten uyarı, Bu nedenle bu hatayı sürekli almamak adına hava sıcaklığının normal seyirlerde olduğu zamanlarda uçurmak ve bu sıcaklık aralığındayken kalibrasyon(calibration) yapılmalıdır.

Bu uyarı sonrası cihaz yavaş yavaş irtifa kaybetmeye başladı. Hemen cihazı geri getirmeye çalıştık ancak belli süre sonra ağaçların seviyesine indiğinden ağaçlara takıldı ve düştü. Gps sayesinde ormanda zorlu arayış sonrası 10 dk sonra drone’a ulaşabildik. Düştüğü yerdeki çalılıklar adeta drone u korumuştu. Ufak tefek çizikler dışında drone’da hiçbir problem yoktu. Bu o gün sevindiğimiz tek konu oldu.

drone racing, drone footage, drone fails, drone fishing, dji phantom pro, go pro drone, flying santa, human drone flight, human drone flying, how to fly, best drone, HUMAN FLYING DRONE, casey neistat, huge drone, biggest drone, havadan İstanbul, drone İstanbul boğazı, Top 10 Drone Crash, drones, antalya drone, ısparta drone, konya drone, ankara drone, inspire, babot drone, epic drone crash, quadcopter crash, crash and fail compilation, drone fail compilation, quadcopter crash compilation, drone crash 2016, drone crash compilation 2017, drone fails compilation, 3. köprü havadan, 3. köprü drone, drone uçurma, dron uçurma, drone nasıl kullanılır, drone kutu açılımı, parrot

Bookmark and Share
    1. Yunus Şener
    2. DEDESARAY
    3. Serhat Ümit
    4. Volkan Ocak

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"